Minikúra - Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně

Minikúra - Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně, Česká republika, Západočeské lázně, Mariánské Lázně, 24.9.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 118643179

Minikúra - Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně

Česká republika » Západočeské lázně » Mariánské Lázně

Česko, Hotel starstarstarstarMinikúra - Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně

Termín:

24.9.2017 - 27.9.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 390 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Centrální Lázně mají výhodnou polohu nedaleko Ambrožova pramene a lázeňské kolonády. Budova je propojena s hotely Nové Lázně ***** , Maria Spa **** superior , Hvězda**** superior a Imperial **** superior krytými promenádami a koridory v jeden lázeňský komplex.
Cena zahrnuje
3x ubytování s polopenzí, přípitek na přivítanou, 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur),, a dále dle ubytovacího objektu:, Nové Lázně a Centrální Lázně: volný vstup do komplexu historických Římských lázní se 3 rehabilitačními bazény, whirlpoolem, saunou a sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií, relaxační místností a Danubius Premier fitnessem., Grandhotel Pacifik: volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi, whirlpoolem, tropickou sprchou, saunou,sanariem, fitness., Hvězda: volný vstup do hotelového bazénu s vodními a rehabilitačními atrakcemi, whirlpoolu, 2 saun, parní lázně a tepidária vč. klidové zóny., Butterfly: volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi, sauny, whirlpoolu a prostoru k relaxace, Vltava: volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi, whirlpoolem, saunou, fitnessem, Spa Hotel Svoboda: volné využití bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly, Vltava
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 15,- os./noc
Popis Resortu
v přízemí se nachází příjemný lobby bar společně s recepcí. V hotelu je restaurace, 2 výtahy a kompletní balneologické centrum a dále wellness a beauty služby (koupele, masáže, solárium, kadeřnictví, kosmetika), moderní Danubius Premier Fitness. Celková kapacita hotelu je 108 pokojů. Hotel je nekuřácký.
Vybavení pokoje
hotel má 2 kategorie pokojů, Superior a Superior Plus - všechny jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, SAT-TV, minibarem, telefonem, trezorem, připojením na internet (zdarma), vysoušečem vlasů, pantoflemi a županem. Pokoje Superior Plus mají výhled na park.
Stravování
v hotelové restauraci snídaně, obědy a večeře formou bufetu + salátový bufet, (vč. možnosti dietní stravy), koutek zdravé výživy.
Procedury poskytované Resortem
komplexní balneo-centrum Centrálních lázní poskytuje léčebné procedury při využití přírodních zdrojů a další široké spektrum léčebných procedur (minerální koupele, slatinné zábaly, suchá plynová lázeň CO2 (plynová obálka), plynové injekce, vodoléčba, podvodní, klasické, reflexní a regenerační nožní masáže, masáže horkými kameny, manuální lymfodrenáže, vřídelní lázeň, inhalace, léčebný tělocvik, elektroléčba, ultrazvuk, parafínové zábaly, lavatherm, oxygenoterapie aj.), unikátní havajské procedury v hotelu Maria Spa. Vlastní minerální prameny ke koupelím a pitné kúře.
Poznámka
Parkování na hotelovém parkovišti (za poplatek). Pobyt malého zvířete je možný (za poplatek). Pes nesmí do restaurace a balneoprovozu a společných prostor hotelu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK